Homoseksualizm jest zły.

Dlatego, że jest chorobą. Mówią, że to wada genetyczna. Upośledzenie. I, że źle wpływa na psychikę. Ponieważ jest niezgodny z religią. Bo jest czymś nienormalnym. Niezgodnym z zasadami. To istna patologia. Ludzie przecież zostali “zaprogramowani” do popędu w kierunku płci przeciwnej.

To jest tak głupie, że aż śmieszne.


Ty pedale.

photo-1439003511744-2a0490ea0a88

Tak ty. Zwłaszcza pozbawiony tolerancji, dystansu, zrozumienia i pokory. Ty, który w swoim życiu kierujesz się zasadami, który twierdzisz, że jeśli żyjesz w większości to jesteś normalny. Ty, który chodzisz do kościoła i obudzony o każdej porze dnia i nocy potrafisz wyklepać dziesięć przykazań. “Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu” – pamiętasz takie? A pamiętasz jak się czułeś, kiedy ktoś cię nie akceptował, wyzywał, oceniał?

Tak blisko nam do nienawiści, faszyzmu i homofobii. Tak bardzo kolą nas w oczy odmienność, odwaga, upór. Tak łatwo nam wyśmiać, poniżyć i podeptać. Tak namiętnie wyznajemy wiarę w stereotypy, że zapominamy o najważniejszym czyli patrzeniu sercem.


Homoniewiadomo a heteroniewiadomo.

photo-1436262513933-a0b06755c784

Znam wiele heteroseksualnych par, które żyją w szczęśliwych związkach. Znam też mnóstwo takich, które tkwią w toksycznej klatce. W gronie moich bliskich znajomych jest również wiele par homoseksualnych, których związek nie różni się zupełnie niczym od standardowych par żyjących “po chrześcijańsku”. Znam wielkie miłości, pełne poświęcenia i radości z każdej chwili, których doświadczają dwaj mężczyźni. Znam też parę cudownych kobiet, które realizują się, wspierają i są wobec siebie pełne zrozumienia. Ostatnią rzeczą jaka przyszłaby mi na myśl jest jakakolwiek ingerencja w to szczęście.

Znam też parę mężczyzn w wieku 60+, którzy mają więcej energii, namiętności i radości życia niż nie jedna para heteroseksualna.

Zrozum wreszcie, że homoseksualizm to nie choroba lecz orientacja seksualna, z którą się rodzimy. Nie ma możliwości nikogo wyleczyć.


Dziecko? Po moim trupie.

baby-499976_1280

I znam też pary homoseksualne, które marzą o dziecku i możecie mnie spalić na stosie, ale nie widzę w tym nic złego i jestem przekonana, że będą genialnymi rodzicami.

Mówisz, że to nienaturalne i niestandardowe. A naturalnym jest, że dziecko wychowuje się w rodzinie patologicznej? Albo wychowuje go sama mama? Albo wychowuje się w domu dziecka? Świat nie jest czarno biały i wszystko zależy od sytuacji, w której się znajdziemy, dlatego nie powinniśmy zabraniać czegoś, co nie wiemy jak będzie działać. Skoro biedni ludzie mają szansę wychowania dzieci, to w czym gorsi są homoseksualiści mający ustabilizowane życie? I jeśli uważasz, że dzieci homoseksualistów będą homoseksualistami to pragnę zapytać czy według ciebie dzieci par heteroseksualnych na pewno będą heteroseksualne? I jakkolwiek by nie było, to wytłumacz mi co w tym złego?

Jeżeli boli cię para dwóch facetów całujących się na ulicy. Jeżeli dwie kobiety trzymające się za ręce, to coś obleśnego. To musisz wiedzieć, że to ty masz z tym problem, nie oni. A jeżeli masz z tym problem, to znaczy, że to ty powinieneś się leczyć, a nie oni.

O tym czy ludzie duzi są czy mali niekoniecznie decyduje wiek. Koniecznie obejrzyj ten film:

 * mała dziewczynka w zielonej bluzce mogłaby być moją córką 😉

Follow:

Komentarzy: 2

 1. Ranma
  13 listopada 2015 / 16:08

  Płciowość oraz psychika człowieka raczej nie jest tak prosta, jak Ci sie wydaje, Katarzyno. Owszem – homoseksualizm nie jest chorobą. Nie jest dziedziczny ani nie rodzisz się z nim. To, czy jesteś zorientowany na tę samą płeć to zbiór doświadczeń, obserwacji oraz reakcji na wydarzenia zaistniałe w życiu. Nie można płytko patrzeć i nie można być zbyt naiwnym. Jesli homoseksualizm bezpośrednio ingeruje w dobro fizyczne lub psychiczne innego człowieka, wtedy jest zły. Zły jest wtedy, gdy ‘pedał’ gwałci dzieci. Zły jest także gwałt męzczyzny na kobiecie, Złe jest, gdy w imię religii krzywdzisz innowierców.
  Tak samo jak Ty znasz szczęśliwe pary homoseksualne, ja znam bardzo samotne lesbijki i samotnych gejów, którzy kiedyś byli ‘normalni’. Nie jest prawdą, że homoseksualizmu ‘nie da się wyleczyć’. To zjawisko nie jest chorobą ale jest pewnym zaburzeniem i nie można głupio twierdzić, że tak nie jest. Bardzo często jest tak, że powód, dla którego człowiek tak głęboko w swojej psychice zmienia swoją tożsamość musi mieć swój powód i najczęściej ma. Niektórzy drążą temat i chcą wiedzieć, dlaczego tacy chcą być. Czasami, gdy już wiedzą dlaczego, chcą to zmienić, inni nie. I to należy uszanować. Niestety jednak, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci – para jednopłciowa NIGDY psychiki dziecka nie ukształtuje w całości, ponieważ człowiek to kobieta i mężczyzna. Taki jest świat, wszystko tutaj ma naturę dualną a brak kobiety lub mężczyzny w tak ważnym etapie rozwoju jak dzieciństwo to klęska..jeśli to Cię interesuje – spójrz i zbadaj, co dzieje się z dziećmi, które wychowywała tylko matka lub tylko ojciec. I nie patrz powierzchownie, jak masz w zwyczaju. Spójrz głębiej. Bardzo źle jest uogólniać, o co masz przecież pretensje do świata.
  Świat ma swój rytm, swoją równowagę, której żaden człowiek zaburzać nie powinien, co jednak z uporem maniaka robi.

 2. 16 maja 2018 / 06:09

  Nie ma w tym niczego dziwnego, wziąwszy pod uwagę, że efekt działania tego produktu to naprawdę przyjemna niespodzianka. Zważywszy na fakt, że ludzie generalnie niechętnie dzielą się swoimi osiągnięciami w tak delikatnej kwestii, liczba pozytywnych komentarzy jest naprawdę zachęcająca. Spójrzmy na deklaracje producenta: Wrażliwość skóry na penisie oraz żołędziach znacząco wzrośnie już po pierwszym użyciu żelu. Intensywniejszy stanie się nie tylko sam orgazm, ale także cały stosunek płciowy. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-w-polsce-najlepsze-recenzje-i-wyniki-jak-stosowac-i-jak-zamawiac.html Polecam wszystkim z takimi problemami jak mój. Lubię seks. Jednak w moim wypadku trwał on zdecydowanie za krótko. Moja partnerka była z tego powodu nieszczęśliwa. Kiedy dowiedziałem się jak działa Titan Gel postanowiłem, że spróbuje. Minął miesiąc, mój seks trwa o wiele dłużej a dodatkowo mój penis stał się dłuższy o 5 cm. Takiego efektu się nie spodziewałem. Jestem szczęśliwy, że spróbowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.