#kimjestem

Cześć jesteś wyjątkowy, wiesz?

Jestem Kasia i z tym zwykłym imieniem od zawsze chciałam wieść życie, które schematów unika. Było ciężko, bo już w przedszkolu było Kaś 4, więc od dziecka stałam się Stefańską. Podporządkowywanie zasadom i rutynie nigdy nie było moją mocną stroną, może dlatego, że  urodziłam się, jak mówią w roku przełomowym. 1989 – na świecie jest 5,206,750,125 ludzi, a średnia długość życia to 65 lat. W moim ukochanym kraju zniesiono właśnie kartki na benzynę, talony na samochody i kwity na węgiel, następnie zdemontowano pomnik Lenina w Nowej Hucie, a ponadto nastąpił wzrost chaosu rynkowego, strajków, społecznego niezadowolenia, kurs dolara wzrasta o 8100 zł, ale jednocześnie nagrodę pokojową otrzymuje Dalajlama XIV, duchowy i polityczny przywódca Tybetańczyków.


Przełomy, chaos rynkowy, niezadowolenie społeczne i tybetański pokój jadam na śniadanie.

Bo takie właśnie jest moje życie, nie ma w nim nic bardziej pewnego niż niepewność, mimo że dobra organizacja to moje drugie imie. Pochodzę z Krakowa, studiuje w Łodzi, mieszkam w Warszawie, a w tym roku na parę miesięcy zamierzam przeprowadzić się do San Francisco. Jestem dyplomowaną aktorką oraz dyplomowanym organizatorem produkcji filmowych i telewizyjnych. Studiowałam również socjologię oraz lingwistykę stosowaną na UW, ale rzuciłam to. Obecnie kończę 5 rok w Łódzkiej Szkole Filmowej. Zawodowo pracuje przy produkcji programów telewizyjnych. Każdego dnia zaczynam naukę angielskiego i każdego dnia, ruszam z kanałem na YouTube. Codziennie zaczynam od nowa i z czasem polubiłam początki. Dziś mogę napisać, że zawsze przynoszą coś dobrego, tylko nie wolno się ich bać. Słynę z robienia map marzeń, czytania mądrych książek, które mówią jak żyć i oglądania zawrotnej liczby filmów i seriali.

 

 

 

 

 

 


Prywatnie mam super brata, który ma autyzm i super rodziców, którzy się kochają od 40 lat. Mimo że zaprzestali swojego życia i wszystko poświęcili dla nas, są najlepszymi ludźmi, jakich znam.

Od mamy wzięłam wrażliwość, od taty przedsiębiorczość.

Z bratem łączy mnie niesamowita więź, bo to on, mimo że nigdy nie powiedział ani jednego słowa nauczył mnie, że ludzie zawsze będą się gapić i zawsze będą gadać, i niech się gapią i gadają, bo nie wmieszasz się w tłum, jeśli urodziłeś się, aby się wyróżniać. Uważam, że absolutnie każdy, kto rodzi się na tym świecie, jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jeśli naprawdę tego nie widzisz, to wystarczy, że przestaniesz patrzeć, a naprawdę spojrzysz.

 

 

 


Prowadzę blogi od 14 roku życia, a www.jaknieteraztokiedy.pl powstał w 2015 r., kiedy na dobre zorientowałam się, że możemy zacząć żyć i być szczęśliwi tylko w tym momencie. Teraz to moja dewiza życia, moja modlitwa, mój sens życia, mały projekt, którym dzielę się z całym światem.


Wraz z przyjaciółmi tworzę idee #takeandbe która zrewolucjonizuje świat. Więcej na www.takeandbe.com