Słoik INSPIRACJI #2

Dzisiaj poniedziałek! To czas na kolejny słoik inspiracji, czyli rzeczy i ludzi, którzy napędzają do działania. Zaczynamy, bo…


Bo… dobra muzyka to ta z serca

Przepiękny album Julii Pietruchy jest cudownym wspomnieniem lata w te jesienne deszczowe dni. Dlatego, że teksty pisane są prosto z serca. Warto zrobić zimową herbatę pełną goździków i zrelaksować się przy kojącej duszę muzyce.


Bo… zastanawiasz się nad kupnem urządzeń apple

Mateusz z kanału AppleNaYouTubie jest mistrzem świata jeśli chodzi o wiedzę dotyczącą urządzeń i systemów stworzonych przez firmę Apple. Ten młody chłopak niemal rozwija się i dorasta z każdym filmem opublikowanym na youtubie. Zawsze, kiedy zastanawiam się nad zakupem jakiegoś urządzenia lub mam z nim jakiś problem on ma gotowe rozwiązanie. Koniecznie musicie go poznać.


Bo… pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy…
zrzut-ekranu-2016-10-16-o-23-02-04

Absolutnie potrzebny blog. Michał jako bloger ma jeden podstawowy dar – chce się go czytać. Pisze o rzeczach ważnych, przydatnych i rozwiązaniach na każdą kieszeń. Na blogu znajdziecie mnóstwo wskazówek jak umiejętnie rozporządzać budżetem, jak wyjść z długów i jak być oraz mieć. Koniecznie śledźcie jego bloga tutaj – http://jakoszczedzacpieniadze.pl


Bo… droga ma sens

Najtrudniejsza droga to ta w której musimy odnaleźć siebie. “Wild” to film, który pokazuje, że czasami warto zostawić wszystko za sobą wyruszając w podróż o wszystko. Główną bohaterkę, w tej roli niesamowita Reese Witherspoon poznajemy, kiedy jest samym dnie. Tam nie pozostaje jej nic innego jak odbić się od niego i zacząć od nowa. To film o każdym z nas, bo opowiada o tym jak podnieść się, kiedy wszystko straciliśmy i ponieśliśmy porażki.


Bo… “kiedyś” nie istnieje

Ten film to trzy minuty zimnego prysznica. To film, który absolutnie ma moc. To wreszcie opowiadanie o tym, jak z jednej strony ważne są marzenia, a z drugiej jak bardzo mamy je gdzieś. I o tym, że jeśli żyjesz z dnia na dzień, bez celu i bez planu i bez marzeń to przykro mi ale już umarłeś.


Fajnie, że jesteś ze mną w poniedziałek!

Mało ci? Zobacz inspiracje z poprzedniego poniedziałku. Kliknij tu – słoik INSPIRACJI #1

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *