〄 KIM JESTEM?

Cześć jesteś wyjątkowy, wiesz?

Image

Posłuchaj

Jestem Kasia i z tym zwykłym imieniem od zawsze chciałam wieść życie, które schematów unika. Było ciężko, bo już w przedszkolu było Kaś 4, więc od dziecka stałam się Stefańską. Podporządkowywanie zasadom i rutynie nigdy nie było moją mocną stroną, może dlatego, że  urodziłam się w roku przełomowym – 1989. To oznacza, że w 2019 roku skończyłam 25 lat. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Krakowa, a studiowałam w Łodzi. Codziennie zaczynam od nowa i z czasem polubiłam początki.

Jestem zdrową, pełną pozytywnej energii i radości życia wielbicielką rozwoju osobistego, propagatorką wdzięczności, zwolennikiem zmian, mistrzynią organizacji i ekspertem od visionboardów, coachem, magistrem sztuki, krakowianką, bloggerką, przyszłą żoną, świetną córką (mam referencję od rodziców) i genialną siostrą, dyplomowaną aktorką, czytelniczką, słuchaczką, producentką, miłośniczką podróżowania i mamą psa o imieniu Blues.

Jeszcze nie jestem, ale zaraz będę właścicielką firmy, pisarką, również piosenek, szaloną acz szczęśliwą matką bliźniaków.


Ja to również moja rodzina. Mam super brata, który ma autyzm i super rodziców, którzy się kochają od 40 lat. Mimo że zaprzestali swojego życia i wszystko poświęcili dla nas, są najlepszymi ludźmi, jakich znam. Od mamy wzięłam wrażliwość, od taty przedsiębiorczość. Z bratem łączy mnie niesamowita więź, bo to on, mimo że nigdy nie powiedział ani jednego słowa nauczył mnie, że ludzie zawsze będą się gapić i zawsze będą gadać, i niech się gapią i gadają, bo nie wmieszasz się w tłum, jeśli urodziłeś się, aby się wyróżniać. Uważam, że absolutnie każdy, kto rodzi się na tym świecie, jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jeśli naprawdę tego nie widzisz, to wystarczy, że przestaniesz patrzeć, a naprawdę spojrzysz.


Ja to także mój wspaniały niepowtarzalny i jedyny przyjaciel oraz chłopak w jednym – Damian. To on wierzy we mnie, nie mając nigdy cienia wątpliwości, że cokolwiek mi się nie uda. To on ciągnie mnie do góry, jest moją inspiracją, motywacją i szczęściem. Nie wiem jak przeżyłam 25 lat bez niego, ale jestem pewna, że kolejne 25 lat z nim to coś, o czym zawsze marzyłam.


Teraz to moja dewiza życia, moja modlitwa, mój sens życia, mały projekt, którym dzielę się z całym światem. Na tym blogu znajdziesz artykuły na temat rozwoju osobistego i wszystkie metody, których spróbowałam, które się sprawdziły lub które zamierzam wdrażać.


Kontakt☟

✐ @: jaknieteraztokiedy.pl@gmail.com

♡ IG: jaknieteraztokiedy

☯ FB: jaknieteraztokiedy

☑ IN: Katarzyna Stefańska


Firma, którą tworzę to UNOW. Więcej na www.unow.pl