Paczka, która zmieni twoje życie.

Czas czytania: 3 minuty

Pamiętasz jak to jest dostać prezent? Szczęście, ekscytacja, zaskoczenie, wdzięczność. A przypomnij sobie jak to jest dać komuś prezent? I przypomnij sobie wyraz twarzy człowieka, który go dostaje. To uczucie nie do opisania, to jakby serce urosło dwa razy bardziej, to jakby zrobiło się goręcej, a krew zaczęła pulsować. To po prostu uszczęśliwienie siebie i kogoś w jednej sekundzie. Dziś możesz to poczuć. Chodź! Coś ci pokaże.

unnamed


TY też możesz być super
child-817373_1280

Zostałam zaproszona do akcji SUPERW, organizowanej przez stowarzyszenie WIOSNA i zanim jeszcze odpowiedziałam „TAK!” uświadomiłam sobie, że ktoś właśnie przyczynia się do spełnienia jednego z moich marzeń, czyli zostania wolontariuszem. Czyli ktoś pomaga mi, żebym ja mogła pomóc komuś. Czy to nie jest super?

Nie ma nic gorszego na świecie niż niemoc. A niemoc to choroba i samotność. To chcieć chodzić, a nie potrafić. To chcieć rozmawiać, a nie mieć z kim. To umiejętność czytania, a utrata wzroku. To zdolność słuchania, a nie słyszenie. To dziecko, które pragnie poznawać świat, a zamknięcie w czterech ścianach. I to piękno, ukryte w pomarszczonym i bezwładnym ciele, niewidoczne bo nie dostrzegane.

A teraz każdy z nas może sprawić, że czyjś mały świat zmieni się na lepsze. A zmieniając na lepsze czyjś mały świat, obiecuje, że zmieni się twój mały świat. Każdy z nas chce być wyjątkowy prawda? Dziś możesz zostać wyjątkowy dla kogoś na całe życie.


To jest proste

28-akademia-przyszlosci-logo

Po pierwsze: AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Dzięki AP możesz mieć wpływ na rozwój podopiecznych Akademii. W jaki sposób? Możesz zmienić ich postrzeganie świata, możesz zmotywować ich do działania, możesz poświęcać swój czas, możesz rozwijać umiejętności, odnajdywać talenty, wpływać na ich zachowanie i dawać nadzieje. Możesz sprawiać, że spełnią się ich marzenia i pomagać przezwyciężać przeszkody. Możesz być osobistym superbohaterem i nauczycielem, powiem więcej możesz zyskać przyjaciela na całe życie. Pamiętasz jak rodzice pomagali ci wstać kiedy upadałeś? Pamiętasz tego jedynego nauczyciela w szkole, który dawał impuls do działania? Pamiętasz przyjaciółkę, która z uporem i cierpliwością ocierała twoje łzy mówiąc: będzie dobrze! Mieliśmy ogrom szczęścia jeśli pamiętamy, ale są wśród nas osoby, które jeszcze nie spotkały kogoś takiego, a właśnie TY możesz się kimś takim stać. Podopieczni AP to dzieciaki, które czekają właśnie na ciebie. Jesteśmy warci tylko tyle, ile dajemy innym. To, co masz pięć minut? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.


To jest dobre

szlach_paka

Po drugie: SZLACHETNA PACZKA. Dzięki niej możesz stworzyć przestrzeń, w której ludzie sobie pomagają. W jaki sposób? Może masz wśród swoich znajomych, sąsiadów, rodziny, ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, zaciskają pasa, tracą nadzieje, nie wiedzą gdzie szukać pomocy. Właśnie do takich ludzi dociera szlachetna paczka. Ludzie biedniejsi często mają blokadę wewnętrzną przed szukaniem pomocy. Traktują to jako upokorzenie, słabość, niemoc, łaskę. Ludzie tworzący szlachetną paczkę chcą pokazać, że życie jest przewrotne, że warto wyciągnąć dłoń po pomoc, która niesiona ze szczerego serca dodaje sił i motywacji. Nie wiadomo, gdzie będziemy jutro i czy dziś to my podajemy dłoń, a jutro będziemy jej potrzebować. Z takiego założenia wychodzą ludzie tworzący SZLACHETNĄ PACZKĘ. Dlatego wspierając się nawzajem możemy ubarwić życie, znaleźć rozwiązania i zmienić myślenie. Podasz dłoń? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie SZLACHETNA PACZKA.


Dziś jest ten dzień, w którym możesz zmienić czyjeś życie. Możesz sprawić, że świat zmieni się na lepsze. Możesz dać szczęście i uśmiech. Możesz pomóc odnaleźć talent. Możesz stać się wyjątkowy.

http://www.superw.pl WEJDŹ I BĄDŹ SUPER

732 Wyświetleń
Follow:
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *